Hirdetés

Aktív témák

  • Xanyi

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni egy asztali számítógép hibájával kapcsolatban:

    Kezdetben olyan csinált, hogy 10-ből 1-szer bekapcsoláskor a Windows logónál megállt, újraindítás után ok. Aztán kb két napja már gyakorlatilag használhatatlan, mert bekapcsol, és kb 2 perc után megfagy. Ilyenkor a HDD LED lassan villog. Aztán pár perc állás után megy tovább. Ezt produkálja bizonyos időközönként. Ha tétlenség miatt átmegy képernyőkímélőre, ott az egér megmozdítására elfeketedik a képernyő, és szintén kell pár perc mire újra használható.
    Gondoltam hátha csak operációs rendszer probléma, formáztam a winyót és elkezdtem telepíteni rá egy Win7-et, de a telepítés közbeni újraindítás után bejön a Windows logó, majd feketeség, kis idő, újraindul, újra logó, újra feketeség, újraindulás. Tehát most vége...

    Valaki azt a tippet adta hogy merevlemez hiba. Hard Disk Sentinel tökéletesnek találta. Másik SATA kábellel próbáltam, másik alaplapi SATA portba dugva próbáltam, másik tápcsatival próbáltam.

    Ötlet?

    Köszi!

  • rootkiller

    őstag

    Van olyan topic hogy azonnali kérdések órája, itt tedd fel a kérdést, nem nyitunk minden vacakért új topicot, ezt meg zárni fogják...

    Artengo TR 990 Pro

Aktív témák