Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz tomee88 #467 üzenetére

    "A játék Shared World Action Adventure Game"
    Ettől még lehet PvP és PvE is, vagy akár mindkettő egyszerre.

    "Ha olyan nagy igény lenne erre a "válaszható PvP"-re szerinted a játék fejlesztői nem csinálták volna már meg?"

    Nem feltétlenül, és ennek ezer oka lehet. Lehet, hogy pont a nagy igény miatt nem merték, hiszen a PvP része ez miatt háttérbe is szorulhat, az meg nem lenne jó.

    Első mondat, kiemelem: "PvE servers are a hotly debated topic in the community, with the player base nearly 50/50 on whether we should have them or not."

    Több felmérés (értsd:szavazás) készült erről nyilvános, nagy létszámú csoportokban, fórumokon, és a játékosok nagyjából fele PvE-t akart. A játék kapcsán jelenleg is ez a legnagyobb dilemma, ne tegyünk már úgy, mintha ezt én találtam volna ki, itt és most.

    "Te találtál be engem"
    Nana! #458 hsz azaz TE találtál be engem ;)

    "és amikor koppantál"
    :DDD Hol is koppantam? Minden, amit írtam tényszerű, még ha neked nem is tetszik. Itt fentebb alá is támasztottam, bár hogy őszinte legyek, nem akartam ezzel ennyit foglalkozni, viszont valahol mindig kötelességemnek éreztem, hogy eloszlassam az emberek fejében a ködöt, de nálad ez lehet nem fog menni,, annyira sűrű ugyanis ... ;]
    Te ugyanis a saját, szubjektív véleményedet akarod tényekkel szembe állítani, ami egy halva született ötlet, mert csuklóból cáfolható.

    Ráadásul folyamatosan ismételsz, utánozol, mint egy majom az állatkertben. Amit én mondok rólad, neked, azt te visszamondod rám. :DDD Mennyire primitív vitakultúra ez? (Bár mostanában sűrűn tapasztalom bizonyos körökben, de ezt a témát nem keverném ide)

    "egy magyar discord csoportot tekinted egy videojáték "játékos közösségének" megint csak probléma de ez otthon megszokott, hogy néhányan nem tudnak a dobozon kívül gondolkodni."
    2008 óta élek angolszász nyelvterületen, s bár ez valóban egy magyar szerver, ahol, magyar társaim vannak, sok esetben angolul kommunikálunk. Mielőtt félreértenéd ugyanis, MI IS RENGETEGET PVP-zünk, amit szeretünk, és élvezünk, de ez mellett támogatjuk a játékosok azon törekvését, hogy legyen a lehetőség választható, hogy a családosok is tudjanak játszani, ahol kisebb gyerekek vannak.

    Családi játék, vs Nem családi játék?
    A különbséget pont a PvP adja, ha eddig nem esett volna le. :K

    "Sok siker a Discord csoportodhoz"
    Köszönöm! Az a csoport a játék megjelenése óta létezik, és nem az enyém, én csak modi vagyok. De átadom a tulajnak a jókivánságaidat. Remélem sosem jelentkezel oda. ;]

Új hozzászólás Aktív témák