Hirdetés

Aktív témák

  • WarYou

    csendes tag

    Emberek, segítsetek, megőrülök...

    a helyzet a következő: adott egy 2.4es P4, xp, sblive, blablabla konfig... A feladat: a zenekaromnak a 8 feldobolt sávjára kéne tudnom felvenni még x sávot, olyan szoftverekkel, mint a Vegas, a Samplitude Producer, vagy a Nuendo. Simán, line-in-en keresztül, összekötve a gitárommal, és mennie kéne a felvételnek.

    Megy is, de hogy hogyan, az már egy másik kérdés. Nem először szopok a problémával amúgy, de anno azt hittem azért van, mert szar a gépem (600as Duronom volt előtte, ugyebár, via csipszet, miegymás).

    A porbléma a következő. Szépen veszek felfelé sávokat, ahogy illik... viszont, visszahallgatva, úgy 2-3 percnél szépen elkezd ''csúszni'' a felvett wav-om, azaz abszolút nincs szinkronban az alatta levő wavokkal.... Rohadt idegesítő ezmár így kitudja hanyadjára, úgyhogy inkább megkérdezlek titeket, mert okos emberek vagytok, hogy MI A REDVÁS KÓCOS japán isten phaszáért csinálja ezt? próbálgattam már minden szaros bufferen állítani, annyi lett az eredménye, hogy lassabban reagál a potméterek csavargatására a mixerben, de semmi más!!!

    Anno volt már ilyen gondom ugye, mint mondottam, feltúrtam 1-2 netes fórumot, hogy másoknak is van-e ilyen gáza, és volt is, ott viszont mindenki azt mondta hogy az a gáz hogy via a chipset, és valami szarul van ezen megírva, és azért csinálja ezt. DEMOSTMÁR nemaz, és még mindig csinálja. Kezdek mostmár erre a kurva live-ra gyanakodni, de egyszerűen nem érem fel ésszel, hogy miafrancért létezhet ez egyáltalán...

    na de addig nem csinálok semmit, amíg valami okos ember el nem meséli nekem hogy ez hogy van. Új driver esetleg megoldja a problémát? (most az van neki amit az xp magának feltesz). Anno próbáltam a Creative oldaláról leszedni egy másikat, dettó ugyanaz volt mint a másikkal...

    lééééécci segítsetek, sose lesz megkeverve az anyagunk ha nemtudok sávokat felvenni....

    WarYou
    stefanj kukac dragon.unideb.hu
    icuka: 204946100

Aktív témák