Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Valaki próbált már softmodolni SoundBlaster Audigy SE-t? Mert a legújabb Pax-fi driver ami elvileg jó Audigy1/2/3/4 modolására az nem megy fel hozzá (a gyári Audigy 1/2/3-hoz jó driverek sem jók hozzá...) Amúgy röhely ez a kártya. Ha kiírják a craetive oldalán hogy ennek több köze van az SB Live! 24 bit-hez mint az Audigy 1-hez, mert csak softweres EAX 3-at tud akkor kiperkáltam volna én az Audigy 2 árát is, de szart nem vettem volna. Azt hittem hogy ez egy koránál fogva olcsó Audigy (ugye már X-finél kjárnak, az Audigy1 töb éves és a 4 se méregdrága) aminél jobbra úgy sincs szükségem hisz nem hangstudióban ülök. De az EAX meg kell a játékokhoz... Hirtelenjében vettem egy gép leégés után mert a régi, drága alaplapomon fasza integrált cucc volt, de most nem futotta ilyen deluxokra és a gagyi Realtek AC97 meg nem vitte a játékokat, így vettem valami hangkártyát pár perc gondolkodás után. De szarba nyúltam :( Ezért akarom akkor legalább softmodolni.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nos, akkor ha most veszek egy Audigy 4 OEM-et ami nem THX-es, felrakom hozzá a YouPax drivert, felrakom az Audigy 4 Pro CD-jén lévő cuccokat, mint az EAX, THX konzolt, stb magát a windowsos device drivert leszámítva (hisz ez az egyetlen amiért softmodolok, a TXH konzol), majd ha ezzel megvoltam és elindul a THX konzol akkor utánna eltávolíthatom a moddolt YouPax drivert, és feltehetek helyette egy eredeti Creative device drivert (úgy hogy az instaláláskor nem bántom az EAX, THX, stb konzolokat, csak magát a drivert rakom fel) úgy hogy ezután is megmaradjon THX konzol és ne kelljen a moddolt drivert megtartani? Vagy miszály a YouPax drivert használni míg THX konzolt akarok a nem THX-es kártyához?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Valaki dobjon már meg azzal a kis infóval hogy ha a moddolt Youpax driver mellé feltakom a Creative THX konzolt akkor ha újra eredeti Creative drivert teszek fel használható marad-e a THX konzol?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nah, ez jó. Futtattam driver cleanert (a legújabbat mindkét crwative filterrel), beraktam egy Audigy 4 OEM kártyát, felraktam a legújabb Youp-Pax-fi drivert, fel is ment hiba nélkül.De a Youp-Pax féle Audigy 4 Pro ISO-ban lévő installer azt mondja nem található semmilyen támogatott hardver a gépben. Újraindítottam a gépet, megint néztem és ugyanez. Pedig a windows látja a hardver Youp-Pax féle driver néven és szól is.
    Hogy rakjak itt fel THX konzolt? Vagy próbáljam régebbi Youp-Pax driverrel iletve próbáljak valami újabb ISO-t keresni mint ami linkelve van az első hsz-ben?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Az első hsz leírása nem jó Audigy 4 OEM-hez, így segítséget kértem és kaptam, azután magamtól is keresgéltem egy kicsit és találtam egy, a szálanként 1Kb/s-es japánnál gyorsabb linket a 2.32-es Pax-fi driverhez:
    [link]
    És egy 38Mb-os updatet ami egy újabb X-fi driveren alapul. (2006.05-ös csomagolás ha minden igaz)
    [link]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nem hittem volna hogy bármi külömbséget hallok majd még Audigy 4 OEM-en egy softmodtól. Egyedül a THX konzol miatt csináltam, de miután 20 percig bűvöltem a TXH konzol calibrációját tényleg faszább lett a térhatás is. :D

    Elbasztam amúgy valamit ha Pax-fi drivert tett fel a csomag (ami elvileg X-fi driveren alapulna, vagy én olvastam el valamit?), de a windows eszközkezelőben mégis dátumra ugyanaz a 2005.10.29-es Audigy 4 (WDM) devicedriver szerepel? Bár mindegy, a konzol kellett, nem a driver, az csak jó ha gyári, mert biztosabban stabil marad...

    [Szerkesztve]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák