Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Воланд #2097 üzenetére

    de akkor mire talaltak ki a valasz gombot? amugy is baromi ego, hogy 2011ben azaz osszes visszajelzes hogy "(#2097) woland_y2k válasza arn (#2096) üzenetére" ha meg ez sincs, akkor max bogaraszassal lehet visszakeresni barmit is... hasznalom a modositast, es egy megjegyzesbe irok mindent, de nem ertem, hogy miert problema, ha valakinek konkret valaszkent megy valami.

    amugy erre is vannak forumos megoldasok - itt meg van oldva, hogy tobb hozzaszolast lehet idezni. [link]

    a prohardver foruma mar amikor beregisztraltam is baromi elavult volt, de azota sem sikerult hasznalhatova tenni, inkabb csak hozzaszokik az ember. pl ha sok hozzaszolas szuletik, akkor probald kideriteni egyket oldal utan, hogy ki kivel van... aki meg nem koveti, annak meg aztan fogalma nincs, hogy melyik valasz mire szuletett.

    ***

    mas: 1155os lapokon a hatso fem merevito az teljesen altalanos (foglalat resze), vagy egyedi megoldas az asrockon? csak azert kerdem, mert tobb 1156os felfogatas eleve hatso merevitovel van megoldva, es akkor veszek egy masik hutot, es lehet ugyanugy nem tudom felrakni, mint a regi 775oset, mert a ket fem lap felfekszik egymason valahol.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák