Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hackman

    csendes tag

    válasz hu-Ízirájder #772 üzenetére

    Sziasztok,

    Két kisebb bugot még találtam a plugin-ban, ezeket kijavítottam, és felraktam az új verziót.

    Ízi.

    Nos az egyéni függvényt a plugin már a kezdetek óta támogatja, sőt a legelső verzió még három különböző egyéni függvényre is lehetőséget adott. Aztán mivel úgy tűnt senki sem használja ezt idővel redukáltam egyre. Szóval a lehetőség eddig is megvolt !!! Az alapötletet a HunTV script-ben található *_simple függvények adták, amelyek a jelenleg futó és a következő műsort adták vissza automatikusan. Én is szerettem volna egy olyan függvényt, amely képes egyszerre több műsort is kiírni, de azt, hogy mi jelenjen meg már a felhasználó határozhassa meg. A függvény pedig azért globális, hogy minden csatornára ugyanúgy használható lehessen. A dolog lényege éppen az, hogy csak egy mutató legyen csatornánként, ne pedig kettő vagy három. Idő mutatót soha nem is lehet majd egyéni függvénybe tenni, mert nem látom értelmét, de próbálj meggyőzni. A jövő, úgyis az lesz, amit te szeretnél, hogy miden meter-hez lehessen egy külön egyénileg konfigurált függvényt rendelni.

    Üdv. Hackman

Új hozzászólás Aktív témák