Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleShark

    Topikgazda

    válasz Lpeet01 #365 üzenetére

    Most néztem meg, elérte a szerver a maximális adatátviteli limitet a hónapra. Sajnos saját zsebből nem tudom tovább finanszírozni a dolgokat. Van egy Patreon oldalam, ahol tudtok nekem havi minimum $1 dollárral vagy többel segíteni. Egyenlőre azt hiszem marad a TV vagy PC szerver megoldás, de megteszek minden tőlem telhetőt.

    Sajnos ezért adtam át a MovieShark Kodi addonom fejlesztését is korábban, mert bár több mint 12.000 ember használta, csak 6 ember támogatott egy kis összeggel. Sokan csak kérni tudtak, még megköszönni sem volt erejük. Munkám jelenleg nincs, mert a legutóbbit otthagytam, hogy nagymamámat ápolhassam. Az utóbbi 4 évben meghalt nagypapám, nagymamám és édesapám is és áprilisban kilakoltatnak. Szerencsére a húgomék be fognak fogadni.

    Programozni imádok, de mivel nincs 2-3 év gyakorlatom így nem vesznek fel sehová. Könyörögni meg nem fogok senkinek. (Főiskolára és egyetemre járó ismerőseimnek és egy-két informatika tanárnak is én szoktam a vizsgafeladatokat megírni. Nekik lesz diplomájuk én meg semerre sem haladok.)

    Több szakmám is van, de itt Kelet-Magyarországon csak szinte közmunka van. Külföldre én biztos nem megyek, mert itt van még édesanyám, húgom és a barátaim. Annyi időt szeretnék velük tölteni amannyit csak tudok.
    Elnézést, hogy kifakadtam, de muszáj volt kiírnom magamból.

    [ Szerkesztve ]

    • Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

Új hozzászólás Aktív témák