Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz Shad0w #663 üzenetére

    Egyrészt MM-ban gondolom azért volt szar a kép minősége, mert sok képernyőre kell szétosztani a jelet, és van biztos veszteség elég sok, bármennyire jó elosztókat használnak. Ezért sem érdemes ott hasonlítgatni a monitorokat.
    Másrészt a háttérvilágításról nem tudtam, olvasgattam, konkrétumot nem írnak róla, csak hogy újfajta háttérvilágítása van, meg csak annyit, hogy 226cw-nél a széles színskálát reklámozzák még. De pusztán adatokban csak az látszik, amit leírtam.
    Harmadrészt mivel más nem méltatja válasszal, akkor én megteszem. Nem fogok a fennálló kérdés miatt meglátogatni x boltot, és összehasonlítani a saját szememmel, ha a neten fellelhető nyers számadatok alapján meg lehet mondani, hogy mi a különbség. Ha esetleg nem tüntetik fel az újfajta megoldásokat, arról már nem én tehetek. Én amit megtudtam tenni, megtettem. Legalább valaki válaszol az embereknek, még ha "butaságokat" is, aki jobban tudja, az meg remélhetőleg kijavítja. :)
    Kicsit csípi a szemem az utolsó mondatod. Olyan finoman támadós jellegű... :U

Új hozzászólás Aktív témák