Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz PuMbA #110725 üzenetére

    A konyhában egy Samu UE32F4000 van, ez tényleg belépő modell. Szerintem ez megy a legtöbbet az összes TV-nk közül, 5 éve minden nap átlag 2-4 órát (a mosókonyhából is látja a feleségem, vasalás közben). Persze, hogy hibátlan. :K
    Van még egy LG 32LB550U is, ami szintén hibátlan, de ez a 2 év alatt talán még 50 órát sem volt bekapcsolva.

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

  • pw12345

    aktív tag

    válasz PuMbA #110725 üzenetére

    Még van, de jövő héten valószínű megy vissza, mert pixelhibás. Szóval szintén xarok, de ekkora beszűrődések talán nincsenek rajtuk (Samsung). LG-nek tompa a képe, de nincs, vagy kevesebb a bevilágítás, Philips meg tetű lassú, ezekből kell kompromisszumot találni. Bár most azon gondolkodom, hogy a látottak alapján kell-e nekem a csak bogarászással megtalálható pixelhibás helyett olyan, amin 5-10 centis, meg képernyőnyi bevilágítások vannak? :F Ha nem terjedne kibékülnék vele, de nem vagyok jós.
    Ennyi erővel lassan vehetnék Technika TV-t is, nem tudom, annak mennyivel trébb a képe, hogy nagyon olcsó műanyag, azt látom.
    Ez a bevilágítás jelenség úgy néz ki, mintha nem rendesen raknák össze a rétegeket, maga TFT fólia szerintem nem vesz részt benne, csak eláll, vagy a fényosztó egyenetlen.

    Közben a YT-on látottak alapján visszavonnám a PLS előnyét, jobb az IPS, legalábbis beszűrődés szempontjából. Bár szerintem szerelési/gyártási trehányság a Samunál.

    (#110734) Dzsur
    Az azért érdekes, mert az MM itt is árul xart, de határidőn belül, különösebb macera nélkül cserélik.
    De lehet, egy árja osztrákot nem szívattak volna :U
    Annak megállapítása, hogy újat, vagy mókoltat kaptál igen egyszerű. Felül van ragasztva az előzőleg átvágott
    ragszalag (netán még más típus is, színezett, céges logós), gyűrött, szakadt a védőfólia, egyes alkatrészekről hiányozhat is, por nyomok, ujjlenyomatok a képernyőn és a fényes részeken (bár ezt a szerelők is rajtahagyják időnként), koszosak a gumi tappancsok, az önbehajtó talp csavarokat már érzékelheted, hogy betekerték korábban, drasztikus esetben javítási nyomok, szétnyílt, trehányul összerakott gépház, ilyesmik.

    #110737) sandró60
    Csak, ha olyat kapott, ami hibás volt, összetaknyolták és csak pár órát ment, vagy meg is patkolták az adatokat a szervizesek, az nem derül ki a menüből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák