Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz sbazsi #4007 üzenetére

    Nyomtatás: most kipróbáltam, hogy összekötöm PictBridge interfészen keresztül a níomtatóval, de nem ismeri fel, sem USB host módban, sem AS módban. Gondolom így értetted, legalábbis másként nem tudom értelmezni a nyomtatás kérdését.
    Távirányító nincs rá, mivel nincs benne infra... anélkül meg nehéz lenne.
    Lámpát a hangerő gomb hosszabb nyomva tartása után lehet bekapcsolni, menüben állítható ez az opció.
    Amit kiraksz a képernyőre, annak kis idő múlva meg kell jelennie, nem kell hozzá reset.

    https://geekpulse.hu

  • erdoke

    titán

    válasz sbazsi #4007 üzenetére

    "lehet a telefonról nyomtatni?"
    Mindenekelőtt nem telefon, hanem telefonos PDA.
    Ha van a nyomtatódhoz WM 6 driver, és feltetted a PDA-ra, akkor biztosan tudsz nyomtatni...

    "tv/dvd/egyéb távirányító program létezik rá?"
    Létezik WM-ra, de mivel infra nincs a készülékben, nehezen bírható működésre...

    "a lámpát milyen hivatkozással lehet bekapcsolni?"
    Beállítások\Személyes\Gombok => FlashLight fül.

    "hogy lehet nagyobb méretű képet hozzárendelni egy contacthoz?"
    Mi értelme van a kijelző felbontásánál nagyobb képeket hozzárendelni? Nekem a 240x320 és 240x400-as képekkel az S2U2 és az Inesoft Phone is tökéletesen működött/működik.

    "amit kirakok a today képernyőre, az normális, hogy csak soft reset után jelenik meg?"
    Nem, valami program bekavar nálad.

    "ezt egyénként kényszerűségből tettem fel, más megoldást egyelőre nem találtam a beérkező hívásnál a soft key eltüntetésére, ha van más módja, örömmel veszem."
    Ha az Inesoftban a "classic" skint választod, akkor nincs felvevő/lerakó soft gomb.

    "Egyébként nem értem, miért nincs az első hsz-ben a kezdőknek egy "faq" vagy hogyan kezdjünk, mint ahogy az oly sok topicban benne van..."
    Amiket leírrtam most, többségükben vagy a felhasználói útmutatóban, vagy a topikban, vagy az i900.eoldal.hu-n megtalálható. Először kellene olvasgatni, menüket bújni, csak aztán panaszkodni...

    Szerk: Lemaradtam, de alaposabb voltam, úgyhogy marad. :)

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák