Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Bavid #2965 üzenetére

    Előveheted, de nekem például elfér egy kezemben a Galaxy Tab, pedig kis kezem van, ráadásul csak egy gombnyomás és használható, a vonaton Neked, lehet, hogy sok időd van, nekem tipikusan tíz perc....
    Netbookot mire elővettem és bebootolt már szállnom is kellett le... Várakozás közben meg állva a megállóban notin olvasni, vagy netezni.... :Y

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Everman

    addikt

    válasz Bavid #2965 üzenetére

    "Ipadet elég nehéz 1 kézzel tartani, szóval buszon pl nem nagyon játszik "

    Az ilyen megjegyzéseken mindig mosolygok. Buszon pl. egy notebook használhatatlan, mert nem tudod rendesen kinyitni, míg egy tablet kényelmesen elfér, tartani meg pont úgy tartja az ember, mint egy könyvet, annak meg pár ezer év alatt nem volt gond a tartásával.

    "Köszi a gyors videót! SGSről töltötted fel?"

    Igen, akad is néhány helyen :D

    "Ha úgyis otthon használod, a laptop nem lenne jobb?"

    Nem, kényelmetlenebb. Már írtam, hogy előtte azt használtam ilyen célra és kényelmetlen volt. Zajos, melegszik és kevés az üzemideje, no meg sokkal gyengébb a kijelző minősége.

    "Szerintem chatelni virtuális billentyűzeten elég sz@r "

    Elég gyorsan tudok írni az iPad billentyűzetével, talán még gyorsabban is mint a Wind gagyi fizikai billentyűzetén.

    " majd ha meg tudok csinálni rajtuk bármit, amit a gépen, na akkor azonnal veszek 1-et!"

    Akkor nem fogsz :D a két eszköz teljesen más felhasználási területre való, max. valami hibrid cuccal, aminek a rendszere is változik a kijelző elfordításával, de még ekkor is nagyobb és kényelmetlenebb lenne.

Aktív témák