Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Bavid #2959 üzenetére

    Neked felesleges.... van akinek a mekbuk lenne az például...
    Az iPad nem felesleges ellenben drága nagyon.... :D
    Teljesen más előkapni egy olyan cuccot, mint a laptopot, azt mivel tartod, hogy nyitod ki buszon tíz percre például.... A telefon a mérete és a felbontása miatt nem játszik....
    Se kezelni nem olyan könnyű, se olvasni, még sasszemmel sem....
    Nem éled a laptop azonnal, teljesen másra való.... Üzletembernek repülőgépen dolgozni igen, de buszon, vonaton, megállóban rövidebb időkre nem épp ideális...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Everman

    addikt

    válasz Bavid #2959 üzenetére

    Az iPad és a tabletek tartalomfogyasztásra valók, nem teljes értékű eszközök. Azok a cégek akik mindenáron teljesértékű eszközként próbálták megalkotni, azok mind el is buktak, mert arra ez a felhasználási mód alkalmatlan, teljesen más UI, más alkalmazások és más szemlélet kell a két megközelítéshez.

    Otthon meg nem fogok a notebookon olvasni, mert kényelmetlen (próbáltam, az iPad előtt egy MSI Windet használtam erre a célra és borzalmas volt).

    "Van IOS-re olyan böngésző ami viszi még a youtubeot? "

    Mindegyik viszi.

    [link]

    "csávó se tudta, hogy hogy lehetne megoldani."

    Nem az eszköz hibája, ha valaki béna a használatához (a Safaris megoldás benne van a leírásában) :D

    "inkább vennék egy Macbook Airt"

    Én meg nem.
    Út közben elég a smartphone, még a tabletet sem viszem ki a lakásból, munkára van egy munkaállomásom, olvasáshoz, fórumozáshoz, chateléshez meg ott a deszka.

    ----

    "Az iPad nem felesleges ellenben drága nagyon...."

    És még így is a legolcsóbb a kategóriájában.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák