Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szelley

    senior tag

    válasz proly01 #7657 üzenetére

    Grat a hozzászólásodhoz. :) Szerintem itt már senki nem 12-13 éves hogy menőnek találjon egy műszaki cikket...emellett kérném gyűjts össze egy statisztikát, pl 10 emberből mennyien elégedettek a fórum segítőkészségével és mennyien nem. Szerintem jó ha akad 1 a 10-ből, az is azért mert olyan kérdés tett fel, amire senki nem tudja a választ... :U
    Emellett én kérek elnézést Tőled, hogy merül a JB. Szégyenletes és szánalmas ránk nézve, hogy egy milliárdos cég mérnökei által kifejlesztett JB romnak rosszabb az üzemideje mint egy ICS-nek, és ezt mi, hobbi fórumozók nem tudjuk megválaszolni miért. Segítek, szerintem ők sem! :(
    Esetleg ha valami kérdésed lenne, elakadtál valahol, írj privátban, szívesen segítek! Nem egy embernek segítettem már privátban. :)
    (megj.: a köpködés ellenszenvet válthat ki emberekből, ajánlatos odafigyelni erre, mert ha tényleg valami komolyabb kérdésed lenne a telefonról (olyan témával kapcsolatban amivel többen is tudnának segíteni), lehet hogy emiatt a lenéző stílus miatt nem fognak 'csakazértse' módon segíteni!)
    (#7659) gpek: Nekem nagyobb a pofám attól, hogy elkussoljak egy-két köpködéstől :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák