Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz jano_77 #8769 üzenetére

    Igen én ilyet használok S23-al. Először Spigen Glas.tR SLIM EZ Fit-et használtam és nem voltam megelégedve az ujjlenyomat detektrálással. Aztán UAG GLASS SCREEN PROTECTOR SHIELD PLUS-t használtam. Itt egy fokkal jobb volt az ujjlenyomat. Aztán Whitestonedome EZ Tempered Glass-t. Ez már jóval jobb volt ujjlenyomat téren mint az előző kettő. És végül az általad is keresett lett a befutó nálam. Magasan itt a legjobb az ujjlenyomat. Azt sajnálom hogy itt bevágták az előlapi kamera helyét ez engem zavar kicsit de így is ez a legjobb a négy közül amit használtam. Mivel vannak, voltak használt nem törött üveg fóliáim így megnéztam melyik hogyan törik. Az UV ragaszrós Whitestonedome magasan a legjobb volt itt is, kör alakban össze tudtam hajtani és utána tört, robbant szét. A többi közel sem bírta így a gyűrődést.

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák