Hirdetés

Aktív témák

  • Gergőkee

    aktív tag

    válasz Laraxior #41515 üzenetére

    KEX -> KI4 -re frissítettem a melegedés miatt. Az utána kijött romok számomra már semmi pluszt nem nyújtanak, így maradt a 2.3.4 KI4.

    ICS-t majd felrakom. Talán. De semmiképpen nem az elsők között. Várok 1-2 hónapot (a hivatalos megjelentés után!), amíg ti szenvedtek a bugokkal :)
    Úgy vélem, hogy majd a KIESsel frissítem. Ott úgyis 1-2 hónap után jönnek a frissítések.

    Custom romra nem vágyom. Pluszt nem nyújt. Stabilitásban SZERINTEM gyengébb (azért a samu mögött komoly teszt és fejlesztő csapat áll).
    Továbbá azt a heti 1 órát inkább a családomra szánom!

    De a leglényegesebb. Minek csesztessek valamit, ami jó? A Spicán frissítettem, mert nem szuperált jól. Itt ilyen nincsen.

    Azon meg pláne mosolyogni szoktam, ha valaki írja, hogy feltett egy új romot, áradozik, hogy mennyire hihetetlenül tetszik neki, eztán meg 2 napra rá már megy is fel a következő rom. :)
    Továbbá ilyen 1-2 hetente történő frissítések, romcserék után a stabilitást sem lehet megfelelően kitesztelni. Majd ha azzal is van 30-40-50 nap uptime egyhuzamban, akkor elismerem, hogy stabil.

Aktív témák