Hirdetés

Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    Sziasztok!
    Régen írtam már ide, írnám az új tapasztalataim. A gyári T-Mobile-os KE2 ROMmal használom a telót, tok és fólia nélkül. A betonra esést jól bírja, pofára is esett már koszos parkettán, stapa mobil ez a javából. Az Extrém melegedés oka egyértelműen a befagyő Wifi megosztás alkalmazás, de az accuweather is hajlamos fagyni, az átlátszós accuweathert pedig nem engedi telepíteni. mielőtt elfelejtem megírom hogy az Asphalt 6 ingyen letölthető a Samu Store-ból. Nagyon sokat játszok, netezek, stb, sokszor befigyel a napi 2 feltöltés, Melóban inkább le sem veszem a töltőről, volt hogy 5 óra facebookozás (leveleztem) alatt lecummantódott az akksi (pedig állítólag 7 óra böngészést bír).
    VISZONT FIGYELEM !!!
    Gun Bros, Star Blitz, és egyéb képernyő joy-os alkalmazások használóinak:
    rákaptam az említett játékokra, kb 2 hetet toltam őket, nagy ütemben, a befagyott Wifi megosztás miatt persze leégettem párszor a bal hüvelyk ujjam, az jelenleg is sebes, és gyógyul, :Y de a dolog érdekessége az hogy ezen rövid idő alatt, LEDÖRZSÖLTEM A ZSÍRTASZÍTÓ BEVONATOT A KÉPERNYŐRŐL. Ez most úgy jelentkezik hogy, tegyük fel maszatos a képernyő, eddig meghúztam bármilyen fajta szöveten 2-3szor, és voálá tiszta. most megteszem ugyanezt és a játékok joyainak helyén ott marad a maszat, ami további 20-25 mp dörzsölgetésre persze eltűnik. Mostmár mind1, hamarosan jön fólia.
    Egyelőre ennyi, majd még jelentek.

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Aktív témák