Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Cyberpunk #21521 üzenetére

    +Grúúvi

    Félre értettetek,,,az idegbaj és a "stílus" az elmúlt két "hetemnek szólt"...és sajnos ez csak folytatódik.. még egy ideig... (munka,család,ház,problémák, zéró szabadidő a megoldásra,,,etc,,etc....)

    A melegek sorsa nem érdekel,,,sőt ugye itt páran tudják, hogy milyen klubban diszkóztam,,,sajnos voltak olyan napok is amikor "más" volt a közönség...és a hétköznapi melóhelyemen is futok ilyen emberekbe,,,,
    Lehet hogy nagyon rosszul, és hirtelen fogalmaztam, ezért könnyen félreérthető amit írtam...
    Egy kis magyarázat,,,,
    Tökéletesen toleráns vagyok,,,,és pontosan úgy vagyok vele ahogy Grúúúvi is írta....lesz@rom őket, és az identitásukat....
    De ami mégis egy kicsit bosszant, és talán elsiklottatotok pont fölötte,,,
    Nehéz úgy leszarni valamit, és nem foglalkozni vele, ha a pofádba tolják...
    Ez az amit sérelmezek, és mindig ugyanazt a példát mondom,,,én mint hetero,,,nem tolom a többi ember fejébe "erőszakkal" hogy én hogyan intézem a lányokat....(csak nagy ritkán, egy két "bizalmasommal" beszélem meg :DDD ;] :B )

    Akkor ők miért éreznek erre késztetést, hogy ezzel foglaljanak fölöslegesen neuronokat az agyamban?
    Nem vagyok rá kíváncsi.... :U

    Szerk..
    egy kis kiegészítés, hoyg még érthetőbb legyek...
    Van pár munkatársam ismerősöm,,akiről szinte csak sejtjük hogy "más":
    Meg lehet ezt kultúráltan diszkréten is oldani,,,,nekik miért megy ez,,,,és a kisk*csögöknek rózsaszín nadrágban odakint a felvonuláson meg miért nem?
    (Persze ez csak költői kérdés a végén) ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák