Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz nggabi #99715 üzenetére

    Én nem tudom mi kellhet neked....Talán "egy hájfej nagykabátban...." ;] :DDD :DDD

    De komolyra fordítva...Én már rég elengedtem ezt a "vonalat"...ha nagyon-nagyon akarnám "megengedhetném"...de kváááááááára nem akarom semennyire sem ezt a kategóriát mert semennyire nem tartom értelmét...szerintem itt is elmondtam már százszor a saját véleémnyemet ,prioritásaimat, de természetesen mivel különbözőek vagyunk,,,(főleg te meg én, mert én ugye cső hetero vagyok ;] :D ) lehet másképp gondolkodni...

    Ennyi pénzért a büdös életben nem vennék telefont...
    Ma már a 80-100.000.- kategoória is tökéletesen kiszolgál, ha jól választasz, úgy hogy egész nap azon élsz....email, bongészés, netflix, navi, kamera, f@szom....
    350-400-ért olyan notebookokat kapni, hogy lec0p-kiny@l...értem hogy az nem 250...de belerakod a 250-et és kamatmentesen 10 hónap alatt ugy fizeted ki a maradékot, hogy észre sem veszed semmilyen formában....
    És pasztmek egy RTX-el felvértezett "erőművet" veszel ezért a pénzért, nem egy "csicska" telefont....
    Agyrém, hogy mit kérnek el ezekért..."A népek" meg veszik évente....beteg egy világ ez...

    Ismétlem, b@szottul nem az irigység szól belőlem...egyszerűen kiábrándultam a mobil piacból...pedig szerintem itt a régi tagok azért tudják, hogy én is olyan beteg voltam, hogy a nexus4-et még úgy vettem, hogy talán én voltam a második, az országban akinek volt...
    Havert Angliában fenyegettem, hogy azonnal álljon félre a kamionnal, és adja le a rendelést telefonról, mert itthon még nem lehetett kapni,kint meg 1 óra alatt fogyott el a készlet :DDD )
    OK, az nem volt kifejezetten drága,,,de új megjelenés, és ez volt a lényeg...

    Szóval vegyen250-500-ért az telefont akinek ettől áll fel...Megértem, csak fel nem foghatom :)) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák