Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korcsillio

    őstag

    Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap mint nap hóban és szélben éppúgy mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt és azok az emberek akik ismerték és szerették (mert mindenkivel kedves és udvarias volt) mind megajándékoztákvalamivel utolsó munkanapján.Az egyik háznál a teljes család várta és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe.A másiknál kapott egy doboz finom szivart.A harmadiknál (akivel többször váltott pár szót horgász-szenvedélyéről) nagy doboz csalit kapott.Az egyik háznál pedig a gyönyörű fiatal szőke háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta megfogta a kezét bevezette a hálószobába és élete legszenvedélyesebb szeretkezésébenrészesítette. Miután kipihenték magukat a lány kiment a konyhába és nagyszerű reggelit készített. Miközben evett meglátta hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.- Amit eddig kaptam túl szép ahhoz hogy szavakba lehessen önteni! - mondja a postás. - De szeretném megkérdezni a százast miért kapom?- Tegnap este mondtam a férjemnek hogy ma lesz az utolsó munkanapod - válaszol a lány - és megkérdeztem mit adjak neked.Azt mondta: - Bazdmeg adj neki egy százast! A reggeli már az én ötletem volt.

Új hozzászólás Aktív témák