Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Sziasztok. Jól indult a napom ma :Y :C Felkeltem, felöltöztem és a konyhában megnéztem a Zalai Hírlap horoszkópját. Azt írta, hogy ma egy visszautasíthatatlan ajánlatot fogok kapni, jól gondoljam meg, ne szalasszam el. Há' hogyne, aztán egy laza mozdulattal visszadobtam az újságot az asztalra. Ma dolgoztam (volna) utoljára, de meg kellett, hoyg beszéljem a főnökkel, hogy írja át a papírt és ne okt.2 legyen az uccsó nap, mert akkor nem lesz meg a 360 nap munkaviszonyom. Ma hoztam is vissza a papírt, hogy módosítsa a munkaügyes. Erre behív az irodába és közli, hogy mégsem vagyok kirúgva :C :C :C :C :Y :Y :Y
    Ráadásul lehet, hogy kellene mennem Németországba egy hónapra melózni. :C :C
    Bár azért kaka az van, mert tulajdonos váltás lesz, még az anyacáget is megveszi a CMI. Igen az a CMI, aki a gagyi OBI-s cuccokat gyártja, de a cég legkisebb része ezen gépek gyártása. Szóval holnap meg csütörtökön jönnek lecsekkolni a céget, oszt majd eldől, hogy folytathatjuk e tovább, vagy GAME OVER.

    Szóval úgy néz ki egyelőre maradok. A maival együtt ez volt a 3-ik alkalom, hogy bevált, amit a horoszkóp írt. :F Érdekes, de akkor is kibebacott happy vagyok. Valamikor mostanság be kéne rugni :C :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák