Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bruti01

    őstag

    válasz Cyberpunk #2701 üzenetére

    le! de nem is az volt a gond hanem hogy ma összekaptunk nem is kicsit :( aztán jol be is durrant az agyam és elküldtem melegebb éghajlatra. Rájött hogy igazam van most persze nyal ezerrel de hagyom kicsit főni a levébe. döbbenjen rá hogy nem ő a fönök. ezért sem megyek fel facebook-ra :D fél óra alatt 22 sms :D ennyit kaptam már :D

    Most nem a kinzásrol van szó de tudja már hogy ki a fönök.olyan pöpecül kezdett játszani velem hogy legszivesebben letéptem volna a fejét. olyanokat mondott. Most meg hogy elküldtem hirtelen én vagyok a szive szerelme..... komolyan mondom Istennek idáig az volt a legnagyobb vicce hogy ennek a kisasszonynak odaadta a gondolkozás képességét. de valahogy nem tudok rajta nevetni!

    SDD2: na ja :D pedig puskázok az infókba de a kamera olyan nagy tudásu meg stb hogy ott picit elakadtam de megoldom. jó hosszu szöveg lessz részletesen felhasználói aspektudbol megközelitve hogy mi a jó iés mi nem az.

    a képek viszont még sehol sincsenek :(

    [ Szerkesztve ]

    << Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Új hozzászólás Aktív témák