Hirdetés

Aktív témák

  • Szyszi0

    friss újonc

    Sziasztok!
    Kérem, csak olyan írjon, aki tényleg segíteni tud.
    Szóval az a helyzet, hogy a férjem mostanában nagyon furcsán viselkedik, amikor nem felejti el és amikor nincs töltőn a telefonja , akkor mindig dugdossa, alvásnál az esetek többségében a párnája alá rakja a telefont, de amúgy állandóan nyomkodja, ha épp nem alszik. 2 hónappal ezelőtt még tudtam a feloldó mintáját, ő az ujjlenyomatát használja a telefonján, viszont 2 hónapja megváltoztatta a feloldó mintáját. Szeretnék bele nézni a telefonjába néha, hogy meg bizonyosodjak arról, hogy tényleg sumákol e valamiben, vagy csak én reagálom túl a dolgokat. Próbáltam vele beszélni, el mondani, hogy rossz érzésem van, és félek. Szerinte az a bajom, hogy túl agyalok mindent.
    Van olyan ötletetek, praktikátok, hogy fel tudjam nyitni a telefonját? A feloldó mintáját szeretném valahogy megtudni, de soha nem használja ezt a mintát. Vagy valahogy ujjlenyomatát "hamisítani"? Vagy ha ki kapcsolom a telefonját, akkor be kapcsolásnál kéri a feloldó mintát is vajon? Vagy valami tipp, hogy mindenképpen be kelljen írnia a feloldó mintát?? Ha be kapcsolja a telefont, akkor is félre megy mindig.
    Az ő ujjával való feloldás nagyon macerás, mert ahogy hozzá érek a kezéhez, felébred. Próbáltam...

  • elfelejtette

    veterán

    válasz Szyszi0 #1 üzenetére

    Szia!
    Itt [link] vagy itt [link] tedd fel a kérdésed, ahelyett, hogy egyből feleslegesen új szakmai topicot nyitsz... :(((

    "Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Aktív témák