Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • True

    aktív tag

    Alap játék 1.0000, majd az első patch 1.0001, eztán a következő 1.0003... Mind a három módon végigtoltam, kimagasló különbséget nem vettem észre egyik javítás után sem... :U
    1.0001 patchnél még a verda módot is kipróbáltam, de az is átverés volt hogy csak az első pályaszakaszra rakta be... Kicsit olyan volt mint anno Larához a pucér Mód... Az is csak 1 pályán szalagált full muffban... ;] Csak az alapjátékot (patch nélkül) nyomtam angolul, a többit már magyarul, viszont én egyszer sem tapasztaltam, se kékhalált, sem fatal errort, se semmi rosszat... Az új patchet még nem próbáltam (1.0004), de igy Bioshock után aszem megint nekifutok...

    Viszont kezdeti beállításoknál volt olyan gondom, hogy egy-két helyen akadozott a játékmenet, és idegből minimálra raktam a grafikát, úgy viszont egyenesen diavetítés lett a game... :U Szerencsére a mostani VGA már nem makacskodik akármit állítok... :C

    Már megint agyonszerkesztem wazz ez a rádíós bill...Ezért vesztek mindig LAN Party-kon, mert hiába nyomom soxor nem reagál, és FPS-ben az azonnali halál többnyire...

    [ Szerkesztve ]

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Új hozzászólás Aktív témák