Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz emre #21230 üzenetére

    Van telepitve Team Speak es Mumbe is, de en nem tudok beszelni, de hallak.

    Erdekes, amiket kuldtel, ugyancsak mas elrendezesuek, hagyd is a fenebe, ne kinlodj veluk :DD

    Jo magyaritott mod ? Nos, en ezekkel jatszodtam : ENOT, Way in Pripyat (WIP), Geonesis 2, AMK, es most Shocker, de ezt csak 1 fegyver kedveert tettem fel, habar meg kozbe kozbe jatszom vele 1-2 orat.
    Ezek mind CoP modok, ne feledjem megemliteni.

    Itt a WIP es AMK oldala, minden tajekoztatoval egyetemben.
    http://thewayinpripyathun.allalla.com
    www.amkdevolutionhun.allalla.com

    A WIP az egy nagyon jo mod, teljesen mindent lecserel, + palyak vannak benne (persze a ShoC es CS-bol), de a tortenet egeszen egyedi, es valahogy van egy hatborzongato, nyomaszto hangulata,merthogy olyan kihalt...
    Az AMK az egy egesz jo mod, van benne 1 uj palya is a Felfold nevu, osszessegeben ez is egy egesz jo mod, masak a kuldetesek is.
    Nezd meg mindket oldalt, megeri vegigvinni mind a 2 jatekot.Sot, a Geonesis 2 is fasza, kb olyan mint az Enot, de vannak benne meg + kuldetesek.Viszont ha azzal akarsz jatszani, kell hozza egy javitas, mert maskepp sokszor kiakad ha felveszel egy valamilyen targyat, fegyvert, kepzodmenyt stb.Sajna nem mentettem el, csak hasznaltam, de valakinek megvan az info itt a forumon, hogy hol kell keresni.

Új hozzászólás Aktív témák