Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    Topikgazda

    "Üdv Stalkerek!

    A packom újra elérhetővé vált. Sok javításon átesett az elmúlt napokban. Kerültek bele új tartalmak, amik teljesen igazodnak az eddigiekhez és van benne jó sok frissített addon is. Kategóriákba szedtem, ami sokkal áttekinthetőbbé tette és az aktiválásnál már nem kell 57 addont egyesével bekapcsolni.
    A frissítése alatt ez a szám 87-re nőtte ki magát, de még mindig nem az a cél, hogy minnél több legyen benne. Amelyik kategóriához odaírtam, hogy nem kötelező, az rátok van bízva, hogy bekapcsoljátok-e vagy sem, de amihez nincs azt aktiváljátok sorrendben, ahigy az előző packban. A Renegade, a Sin és a UNIS frakciók is elérhetővé váltak így már 12 közül lehet választani. Mivel a pack nem lett könnyebb, így a kezdő felszerelések is próbálnak már igazodni a gördülékenyebb kezdéshez.

    Pár dolog ami alapból is benne van az Anomalyban de nem volt elérhető, most azzá vált. Full DX9 kompatibilis és ahogy néztem a DX10 és a DX11 sem fog ki rajta. A napokban készítek róla egy leírást, amit majd a letöltési linken fogtok megtalálni. Majd csekkoljátok néha-néha. Az előző packot aki letöltötte, az törölje is bátran, mert több sebből vérzik. Ehhez is, úgy mint az előzőhöz, szükségetek lesz egy friss és érintetlen Anomaly 1.5.1-re és a modmanagerre.

    Telepítése:
    1. Az Anomaly főmappájába kicsomagoljátok a modmanagert.
    2. A packom tartalmát kicsomagoljátok az Anomaly MODS mappájába.
    3. Elindítjátok a modmanagert és számsorrendben aktiváljátok a módokat. (kiválasztod és a kis nyíllal áthelyezed, hogy a jobb oldali ablakba átkerüljön).
    Ha kérdezi, hogy felülírja-e, csak nyomjatok egy yes-t. 🙂
    4. Elindítod az Anomaly launchert és már indulhat is a game.

    A betöltés ideje megnövekedett, de ezt leszámítva nem találtam más baját. Élményekben és akciókban gazdag küldetéseket kívánok."

    Letöltés: [link]

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák