Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Lortech #111 üzenetére

    Én pedig kezdem úgy érezni, hogy tökéletesen érted már miről van szó, csak élvezed, a kötözködést! :DDD;]

    Az előző revizió kevésbé sikerült széria, ezért sem volt hosszú életű.
    Jelenleg gyártott chipek képességeit pedig befolyásolja a gyártás sikerességének hatásfoka, ahogy akkor előttem írták.

    Örülök, hogy más már nem jut eszedbe, és csak ilyen apróságokon tudunk ''vitázni.

    Idézet -->Tőled--> Tőlem :)
    ''Ezek a kevésbé sikerült, ''hibás'' darabok, amiket, hogy ne kelljen kidobni így adnak el, low-end lapokban.
    Nem csak az ultránál gyengébb, de a sima nf4-nél is, és a HT is csak 800MHz , a gyártási tökéletlenségek miatt.
    Jóval hamarabb megadja magát, mint egy ''rendes'' nf4.''

    Nos ezek a darabok az A2 steppingesek, amiket, ha nem akarsz kidobni, eladod, olcsóbban.

    És valóban kevesebbet tudnak, mint az A3 steppingesek, amikből manapság az ultrákat, sli-ket készítik.

    Kérlek ne kelljen már minden mondatomat elemezni, és szavanként megmagyarázni.

    Egyébként most nincs rajtam sapka. ;]

    De ha az jobban kielégit, a vita lezárásának érdekében hajlandó vagyok kijelenteni, hogy az egészet csak én találtam ki, a nagyobb részét pedig csak az egyik éjjel álmodtam meg.

    És mindezt azért tettem, hogy mások konfigját lehúzzam, és az enyémet tüntessem fel a legjobbnak. ;]

Új hozzászólás Aktív témák