Keresés

Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Mégse száll ki a Meizu?

    ma Egyelőre nem úgy tűnik, mintha ne maradt volna azért valamicske erőforrás az AI mellett a mobilokra is; újabb Meizu készülék tűnt fel.

  • Mozgásban a 33 Immortals

    gp A legújabb bemutatóban egy boss harcot láthatunk a készülő roguelike játékból.

Új hozzászólás Aktív témák

  • b05co

    tag

    válasz yitsushi #5 üzenetére

    Természetesen nem igaz az állítás, de én nem hiszem, hogy rosszindulatból lett kiírva téves információ. Egy kis módosítással már helyes is: "Elindult az első Magyar közösségi szerver, a RUST Magyarország jóvoltából."

    Én voltam a szervereden, természetesen első dolgaim egyike volt, hogy megnézzem a játék megvétele után, hogy hol tart a hazai közösség, azonban sok hazai játékossal együtt azon a véleményen voltam, hogy egy ekkora szerverre egy admin kevés és akkor még jelentősen bele is nyúltál a játékmenetbe a fegyverek kivételével stb... 10-15 játékossal együtt úgy döntöttünk, hogy nem megyünk arra a szerverre, de mivel nem sok stabil szerver létezik, ezért lépnünk kellett. Én ekkor kerestelek meg téged, hogy rendelkezünk egy körülbelül 5-6 fős stábbal (kinek mi a dolga) és elkezdjük építeni a hazai közösséget, melyet szeretnénk egy irányba terelni. Ennek a megkeresésnek a lényege az volt, hogy ha részt szeretnél vállalni a közösségi munkában, akkor legyen rá lehetőséged és ne érezd magad hátba támadva, hiszen már december óta foglalkozol a Rust-al. Ettől azonban te elzárkóztál, így többed magammal béreltem egy szervert, létrehoztunk egy blogot (ami nem csak a szerverrel foglalkozik) egy közösségi Facebook oldalt, a Steam csoport pedig már megvolt (amiben ugye te is moderátor vagy). Sok sok pici Rust Hungary, meg RustHun meg stb... Facebookot kellett egyesíteni de végül sikerült. Egyedül veled nem jutottunk közös nevezőre, ami azért bánt picit mert így már a legeslegelején kettészakad a közösség, ami nem jó és mi, főleg én pont az ellenkezője miatt kerestelek meg. Értem viszont a te álláspontodat is, amely szerint ezzel rengeteg melód volt és nem akarod holmi idegenekkel megosztani a szerveredet, ezt a döntésedet pedig tiszteletben is tartom / tartjuk, így hát ezúton kívánok neked sok sikert és ne bántson annyira ez a dolog, szerintem nem nagy ügy, csak pici elírás volt.

    Üdv: b05co

  • b05co

    tag

    válasz yitsushi #9 üzenetére

    Habár már megbeszéltük steamen, azért a nagyérdeműnek leírnám, hogy a félreértés ott volt, hogy Yitushi a Community szervert "non official"-nek vette, nem pedig úgy, ahogy én értettem, tehát a Steam csoportban összeállt több hazai játékos kezdeményezésének. Azért itt érdemes tudni, hogy a kolléga nem volt teljesen tájékozott, mert ekkor már bőven ment a szerveződés a Steam csoportban, amit ő nem követett figyelemmel (admin voltam már egy ideje stb...), én pedig ezt nem is feltételeztem, hisz ő maga is moderátori szerepkört töltött be :) Továbbá (és még mindig csak azért hogy mindenki értse miről van szó) nem magával az Oxide moddal volt a gond (hiszen az önmagában semmi extrát nem tartalmaz egy Welcome msg-n kívül), hanem azzal, hogy komolyan meg volt változtatva a játékmenet, mivel ki voltak véve az automata fegyverek stb, stb... Azt is megbeszéltük, hogy én megértem, hogy napi szinten 20 hasonló üzenetet kapott "komolytalan" arcoktól, de azért én továbbra is azt gondolom, ha picit nagyobb az érdeklődés a részéről, akkor most egy szerver futna, egy bővebb megbízható admin gárdával, nem pedig kettő, úgy, hogy az egyik szerveren 1 admin van a másikon meg 3... Közösségi pedig attól lesz, hogy a közösség egy nagyobb hányada tevékenykedik a szerver a facebook és a steam group mögött, továbbá feljárogatnak az emberek a Mumble szerverre is ismerkedni beszélgetni stb... Ezt sem vita alapként írom le, csupán megválaszolom a kérdést :) Igazából mindent összevetve az alap magyar probléma lépett fel, senki sem bízott senkiben, így lett két szerver, most pedig jön az erősebb kutya ****ik rész, amit pont el akartam kerülni, mert senkinek sem jó, pláne nem a közösségnek, de egyelőre még nem született megoldás :)

    [ Szerkesztve ]

  • b05co

    tag

    válasz yitsushi #11 üzenetére

    Szerintem ebben semmi negatív nem volt, csupán összefoglaltam amit beszélgettünk. Nem kell minden szót háborúnak venni. Nagyon rövid leszek: Steam csoporton belül (értsd mentek a pü-k, nem nyilvánosan) és igen feljárnak az emberek Mumble-re. Nagyon rendben lesz úgy ha a rust.hu is ki lesz téve és ennyi :) Ugyanolyan pü-k mentek másoknak is mint neked, nekem mindenki visszaírt. Senki nem bélyegzett téged antiszociálisnak, csupán a tegnapi beszélgetésünk során is leírtam, hogy különösebb érdeklődést nem mutattál, én pedig nem erőlködtem, ennyi. Szerintem zárjuk le, ha bármi negatívat éreztél, akkor elnézést kérek, jó játékot mindenkinek :)

  • b05co

    tag

    válasz FuRiONight #85 üzenetére

    Pont hogy felvették azt az arcot a csapatba, aki az eget csinálta. Elfelejtitek az is, hogy ez nem csak windowsos játék és az utóbbi időben sokat dolgoztak azon, hogy MAC-en és Linuxon is úgy fusson a játék mint a win rendszereken. Leginkább ezzel ment el az idejük.

  • b05co

    tag

    DayZ SA-ban több a bug mint azon dolgok sora ami működik. Valaki kitalálta, hogy hú de fejlődik, aztán közbe meg sz*rt... Az nem fejlődés, ha jön egy patch ami hoz 40 új bugot, majd javítják... Zombik még mindig sehol sincsenek, halott az egész. A RUST-ban szerintem megakadtak a készítők valamiben :S

  • b05co

    tag

    válasz FuRiONight #128 üzenetére

    Az a baj, hogy nem vagytok tisztában az Early Access fogalmával...

    Más: Tök jó az új admin gárda a rust.hu-n :D Nyolcan lettünk banolva, mert kiraboltuk az új adminokat ;) Sajnos Yitsushinak nincs ideje mostanság és hát Governor eléggé érdekes felfogásban kezeli a szervert. Ha valaki nem tudná elég gyanúsítani valakit, akinek 9 éves az accountja steamen 20-as szintű, sorolhatnám és már repül is... Így, ahogy írom, tehát bemondásra! Gyakorlatilag bárkit ki tudtok banoltatni a szerverről csak négyen öten menjetek fel és mondjátok be hogy aim, vagy radar, vagy bármi :) Volt olyan közöttünk akit meg se gyanúsítottak, csak velünk játszott, az is röpült :D

  • b05co

    tag

    válasz Viper26 #132 üzenetére

    Nagyon szuperül mennek igen. A játékosok nem bírják elviselni ha valaki jobb náluk, pár óra játékkal adminnak jelentkeznek csak azért, hogy kirakhassanak mindenkit, aki valaha belőtte őket... A magyar szint sajnos itt is low-

Új hozzászólás Aktív témák