Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasy

    veterán

    válasz szekzol #1480 üzenetére

    Nagyon sok embert csak addig érdekel, míg ki nem tudja rakni. mindegy mennyi idő alatt. nem látnak benne késztetést.
    Pedig pont ez a lényeg, hogy mindig máshogy tudod megoldani, és ez olyan szép benne.
    Sajnos én az F2L részt nem tanultam, pontosabban semmit nem néztem meg, csak azt, hogy van kettő állás amit ki kell hozni, hogy gyorsan be lehessen tenni a helyére.
    ezekre fogok most videót nézni, mert szerintem lassan rakom ki azt a részt nagyon. 100-1 20 mp alatti , de a legtöbb még mindig 24-28 között. :( igaz a versenyeken eddig mindig csak javítottam, de ez természetes, hiszen az elején mindig jobbat rak az ember, de ugye egy idő után már lassabban jut lefelé az ember. Nagyon sokan a Fridrich-et használják, én ezzel semmi gond nincsen. Én az algót úgy csinálom, hogy 6-7 kockát csinálok meg ugyan arra az algóra, de mindegyiken más a PLL így jobban megmarad bennem. igaz lehetne ezt úgy is, hogy egy kocka, és egymás után sokszor csinálva, de az olyan monoton számomra.
    Verseny előtt nagyon jókat raktam 25 alatt volt mind, de amint az asztalhoz ültem, egyből más volt minden. :)
    elején az elsőnél már meg sem néztem a kockát, de a kezem már az órán volt. :) na ez máris 33 lett. :)
    de most a verseny PB-m 23.91 örültem ennek is. igaz amiben a V-permet elrontottam az lehetett volna jobb is olyan 22 körüli, de mivel elrontottam, így nagyon rossz lett. :)
    Így számomra nem volt tetszetős a kirakásom, de összességében nagyon tetszett.
    32.98
    23.91
    28.49
    37.68
    36.10

    +36702778032

Új hozzászólás Aktív témák