Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spro01

    újonc

    Sziasztok .Lenne egy gondom amiben kérnék egy kis segítséget. Ma hoztam haza egy Navon Raptor 8 tabletet. 3 napig egy 7-es volt nálam azt cseréltem ki 8-ra , jobb akksiteljesítmény stb. miatt . Van mellette itthon egy laptop is. A 7-es míg itthon volt nézegettünk vele youtube-on videót és közben a laptopon is akadásmentesen lehetett dolgozni,netezni. A 8-ast mikor hazahoztam a gyerek elkezdett vele ugyanúgy a youtube-on videókat nézni és ekkor a laptopon "megállt" az élet ,jel eldobva csatlakozás megszünve stb., plusz amikor a play áruházból is töltött le játékokat és amíg "le nem ért" ugyanez volt a szitu a laptopnál. A routerem elég régi motoros ( D-Link DI-524-es kb. 6-7 éves). Sejtem,hogy mi lehet a gond ,de laikus nyelven nem tudom megfogalmazni ezért nem is próbálkozom vele. Nemrég még 2 laptoppal együtt is simán ment a netezés, videónézegetés ( nemrégiben romlott el az egyik laptop ezért is lett véve a tablet )nem "szívta el az egyik a másik elől a netet , akár mind a kettőn is lehetett egyszerre videókat nézegetni,letölteni. De ez a Navon Raptor tablet viszont igen a másik noti elöl. Szóval mi lehet a megoldás? Új , nagyobb teljesítményű routert kell vennem? Vagy valami beállítással ( firmware, ezt olvastam valahol de nem igazán vágom miről is van szó ) meg lehet oldani ? Ha segít valaki megköszönöm. L

Új hozzászólás Aktív témák