Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonkiller

    csendes tag

    Ahhoz képest, hogy én a 19-ei megjelenés miatt csak 24-26-ika körül vártam, nagyon hamar megérkezett. Csodálkoztam, amikor csütörtökön hívtak, hogy péntekre már küldenék.

    A pólón (is) elcsodálkoztam, hiszen sem a Rocksmith sem a Gameshop nem említette, de örültem neki (ráadásul az L-es a méretem).

    A Steam-re visszatérve: nem igazán értem, miért vettétek 100%-ra hogy semmi köze nem lesz a Steamhez! Én csupán abból indultam ki, hogy mivel a Steamen IS megjelenik, valószínűleg be lehet (sőt, talán be is KELL) regisztrálni. Ez bejött :)

    Egyenlőre csak ismerkedem a progival (bár 2-3 órát már belenyomtam) és nekem eddig egészen tetszik.
    A double stops technikánál azonban úgy elakadtam, mint az állat, semmiképpen nem volt hajlandó tovább engedni. A stratocaster 5 állású kapcsolójának első (nyak felőli) állásban történt ez. Jópár kísérletezés után átkapcsoltam az ötödik (húrláb felőli) állásba, és így végre elfogadta.
    Ezen kívül még a power chords technikánál tapasztaltam ezt, de ott párszor elfogadta első ellásban is.
    Amúgy még azt vettem észre, hogy a program a magasabb számú érintők esetén (>12) sokszor magasabbnak érzékeli a hangot (bár lehet, hogy valóban magasabb is!) és nem fogadja el.

    Persze mindez valószínűleg a gitár hibája lehet, nem hiszem, hogy a programé.

    (Éppen most olvastam, hogy a stratocastereknél egy húr beállítása után ellenőrizni kell a húron az 'oktávtisztaságot' a 12. érintőn is. Ha az pl több, mint egy oktávval magasabb, akkor a húrlábat hátrébb kell állítani.)

    [ Szerkesztve ]

    Dragonkiller // MS Lumia 640 LTE / Samsung Galaxy S Advance

Új hozzászólás Aktív témák