Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turho

    őstag

    Ami hirtelen eszembe jut:
    -Folyton csípőre teszem a kezem. Ami nem is nehéz, mert van rajtam némi súlyfelesleg-úszógumi, ami segít hogy ne is csússzon le :DDD
    -Telefonálás közben gyakran vakarom a zacskómat /Állítólag más is/ :D
    -A személyi igazolványom tokja egyben a pénztárcám is, és az iratgyűjtőm is. Oda
    dugdosok minden fecnit évek óta, amitől jól tele van tömve és úgy néz ki a flekóm mint egy jó nagy burgonyaszirom.
    -Ha nagy nehezen kölcsönadok /rokonnak vagy nagyon jó havernak/ egy dvd-t vagy kazettát, sosem az eredeti tokban adom oda, hanem valami kopott szarban.
    -Az orrszőrömet villanyborotva pajeszvágóval nyírom /ollóval könnyebb lenne de azért se/ :D
    -Mindig korán kelek, mert úgy érzem hogy az alvás időpocsékolás. /Persze nem csinálok semmit egész nap, meg kiba álmos vagyok, de az elvek ugyebár elvek :D/.
    -Minden szál cigim után iszom valami folyadékot. Ha kell, ha nem.
    -Túlsütve szeretek minden sült ételt, vagy rántottat.
    -Mindig nagyobb pénzzel fizetek a boltban, mert nem szeretek semmilyen pénztárnál az apróval bíbelődni. Eredmény: a fiókom színig van 10, 5, és 2 ft-osokkal :)
    -A háztartásban mindent Nitrohígítóval tisztítok ami makacs szennyeződés, a nejem néha fejreáll a szagától. :D /mondjuk mindent visz mint a Vágó műsorában/.
    -Akkor dobok el egy alsógatyát, ha a seggszőröm és a lyukam kilóg belőle, zoknit meg akkor, ha már tapad a lyukon át a talpam a linóleumhoz :D Persze a nejem ha ügyes, ezeket egy idő után kidobálja.
    -Mindig van egy papírzsebkendő az alsógatyám oldalába gyűrve, ezt rendre ott is felejtem egész napra :D /nátha éjjel rulez/.
    -Napi maximum kétszer eszek. És négyszer kávézom. De hogy enyhítsem a hatást, szándékosan ihatatlan szar vizes gyenge kávét főzök.

    Szerintem van vagy kb. 3000 rossz szokásom egyébként.

    szerkesztve: szarul is gépelek :D

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák