Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frod

    addikt

    válasz F-ECT$ #939 üzenetére

    Hát ezt hívják szívásnak.
    Welcome to Atropos :D

    Nyilván úgy játszod, ahogy neked a legjobb, de ha minden alkalommal csak kigyúrva haladsz előre úgy nagyon sokáig fog tartani.

    Én a túl nagy randomfaktor miatt hagytam abba a gyűjtögetést, mert bosszantó, hogy semmi ráhatásom nincs erre, hanem kb egy kaparós sorsjegynek megfelelően dől el, hogy megtalálom-e ami még hiányzik, vagy sem.
    Viszont annyira imádom ezt a játékot, hogy nem kizárt, hogy majd valamikor nekifogok újra - más címnél ez elképzelhetetlen lenne.

    #941F-ECT$
    szerk
    :
    Hát egyrészt van rá szép nagy guide. (nyilván több is, de nekem ez a "kezdőlapom")
    A log-okat könnyű, mert ezeket név alapján ki tudod pontosan szűrni, hogy melyik nincs meg, és rákeresel, hogy amúgy milyen szobában található.
    Igen, lehetnek side-roomokban is, de a guide ezt minden egyes log-nál jelzi.

    A cypher szívás, mert ott max arra tudsz emlékezni, hogyha felismered a szobát, hogy "oké, az itt lévő már megvan", de egyébként más támpont nincs, mert a játékban csak a nyers számokat látod biome-onként lebontva, hogy mennyi van meg a mennyiből. (pl 9/10)

    [ Szerkesztve ]

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák