Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Somatom #580 üzenetére

    Most kiírtam laptopon egy pendrive-ra a remixet. kipóbáltam, elindult, felállt, frissült, stb. Átdugtam a pc-re, semmilyen usb bemeneten (csak 3.0 van a nagy gépen) nem indult el, megakadt a fentebb említett résznél. Valami nem tetszik neki a rendszerben, de nem jövök rá, mi az.
    Milyen noob beállítás problémák lehetnek?

    a cucc egy i5 2500k cpu, asrock z68 extreme4 lap, rajta egy Sapphire HD7870XT graf kártya, 16GB ram, ssd, hdd. Nincs secure boot, vagy legalább is nem találom a biosban, de semmi sincs jelszóval védve. Persze bootnak az usb van elsődlegesként. Régebben volt egy igen hasonló konfigom (z77-es lap a különbség), azon vidáman futott.
    Felraktam (volna) win mellé az ssd-re épp, hogy majd deinstall eltüntesse a boot választást; pesze ugyanott akad meg telepítéskor.
    Write speed test oké, format data oké, villan egyet és kicsire vált a kép,
    mikor ki kellene írnia, hogy intel rapl_driver: not supported cpu model - vagy ilyesmi, na az már nincs meg, hanem az android x86_64@:/# felirat és slussz.
    :O

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák