Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Fandango #2766 üzenetére

    Sok helyen leírtam már.

    Ezt a siránkozó dolgot nyugodtan fejezd be! :(((
    Undorító dolog, hogy valaki ELVEKET vonultat fel, vázol olyan kompromisszumos megoldást, ami elfogadható, és erre jössz te, és beszólsz...

    Nem, nem siránkozok.

    Fizess elő erre, meg arra, meg amarra, aztán hopp a hóvégi számlán a sok kicsi már egy szép szelet csak azért, mert adott tartalomszolgáltatók mohók.

    Az ászf módosításod kapcsán tett feltételezésed SÉRTŐ, ne haragudj, de mit képzelsz, hogy csak így beszólsz, feltételezve?! :((( :(((

    Ha figyelmesen és értelmezve olvatál volna, akkor jeleztem, hogy:

    "Annyira szép, hogy az ászf-jükre hivatkoznak, holott amikor én elfogadtam azt, szó sem volt zavaró reklámokról. Csak aztán ők időközben - mert megtehetik - szépen lassan bővítgetik az ászf-et, te meg max annyit tehetsz, hogy nem használod tovább..."

    Szóval, kérlek, DE olvasom a változásokat, csaképp a jogi környezet semmilyen más megoldást nem biztosít a felhasználónak, mint hogy elfogadja, és kapja aza arcába a cég mohóságának eredményet, vagy kilépsz a platformról. Decsodás, ugye... Ez ám a választás lehetősége... Kussolsz, vagy koccolsz.

    Kérlek, a jövőben tartózkodj a személyemet érintő sértegetésektől, és főképp a pénztárcámban való kutatkodástól! :((( :((( :(((

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák