Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    válasz bendegruz #10308 üzenetére

    volt az is... minden, armadillo, valentine, emerald és az is...

    kikapcsolhatnák a sávtartó ló asszisztenst r*-ék... és tök jó lenne, ha nem lenne benne nettó szivatás, ami az előzőnek a tök ellenkezője... szállítom a moonshine-t, megállítanak, a szekér meg ráránt a tankcsapdára (-1 demizson)... (hupsz, ez mégsem egy jobb kettő visszafordító, gondolta a szekér ai-ja...) újrapróbálva meg megállok, mert kérik, és még le se fékeztem teljesen, már lőttek... nem, nem volt elől fegyver nálam... szal az az, ami rohadtul genny dolog, hogy hátráltatnak folyton az előrehaladásban (nyilván vegyél aranyat, még meg is értem), de ez egy kicsit túl megy a határon... szal oké, hogy baromi lassan lehet csak egyről a kettőre lépni, manapság kezdőként meg pláne, de ez már sok... ha van egy napi, akkor tuti, hogy a hozzávalók valahogy nem jönnek szembe úgy, mint szoktak... resupply-nál is sokszor sokkal hosszabb utat javasol visszafelé sárgával, mint ami a legrövidebb lenne, ha van olyan napi, hogy maradjon öt perc hátra a küldetésből... ma először voltam sztem tényleg felcseszett állapotban...

    de volt vonat! :)

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Új hozzászólás Aktív témák