Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz bendegruz #13366 üzenetére

    Fene tudja,a GTA kb pc megjelenés után 5 évvel lett ingyenes,amikor még mindig benne volt az eladási toplistában,ráadásul az első ötben,nem tudom az RDR az fent van-e az eladási listákon még.
    RDR már majdnem két éve hogy megjelent.
    Egyébként néha jó egy kicsit trollkodni,én is szoktam,tegnap este későn még betoltam egy kávét amitől be kapcsolt a troll mód. :D
    A full őrült játékmódom ellenére volt olyan csatám WoT-ban hogy csak lestem,szerintem annak ellenére hogy tök dinka módon megindultam egyedül és takarodjatok az utamból stílusban neki estem az ellenségnek,túléltem és megnyertem a csatát egyedül.Legjobb az volt hogy az elhulló csapattársak meg a végén már üvöltöttek,hogy egy ilyen örült troll arat. :DDD Ki is nyomtam a voice chatet mert már zavart.Jah és később mentem a napi jutalomért WoWs-ban meg poénból elmentem egy ranked meccsre,ahol megint lököttre vettem a figurát és egyedül nekimentem az ellenséges flottának.A vége az lett hogy nyertünk,nekem meg lett egy rakás kitüntetésem itt is,köztük die hard. :DDD Mert tényleg elkapott a gépszíj és átgázoltam az ellenséges hajókon.De GTA-ban is szoktam szívatni a bunkókat passzívban.Ha meg nagyon troll kedvem van akkor meg STO-ban szoktam szarrá tuningolt karival meg hajóval jó kis rock zene mellett trollkodni. :B
    RDR-ben nem tudom mivel lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák