Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz jozefgucci1 #11909 üzenetére

    Egyáltalán nem vészes a távoli, de az, hogy mennyire messze kell vinni függ attól, hogy épp hol van a camp-ed. Talán azon belül is van randomizáció és nem mindig ugyanoda kell vinni de ebben nem vagyok biztos. Az viszont biztos, hogy vannak camp-ek amikben a distance delivery sincs túl messze.

    Távoli szállításban kétféle támadás van NPC részről (a harmadik a playerek, de ezt ugye megszoktuk):
    Az egyik, amikor útközben folyamatosan próbálkoznak és üldöznek. A célponthoz közelítve, a teljes út utolsó harmadában már nem szokott több támadó jönni, de ez is változó, van hogy a felétől már nem üldöz senki (vagy csak én hajtok gyorsan, levágom az utat és nem találnak)
    A másik, amikor egész úton senki nem támad meg, viszont a célterületen már harc van a banditákkal. Vannak segítő NPC-k akik már alapból harccolnak velük, te pedig a harc közepébe csöppensz ahogy megérkezel. Én úgy szoktam, hogy sprintelve célba juttatom a vagont és utána lemészárolok mindenkit, egyet életben hagyok és kilootolom az összes hullát amíg az az egy él, ugyanis rengeteg hulla lesz és ha mindenkit megölsz, az átvezető animáció után eltűnik a hullák 2/3-a....

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák