Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Mike #11203 üzenetére

    Én megértem.
    Majdnem 10 éve játszom egy MMO-val,már szinte csak azért játszom vele,mert megszoktam hogy minden nap belépek farmolni pénzt.Szoktam is néha játszani még vele,mert azért tényleg ez az egyetlen Star Trek játék és vannak benne jó dolgok,de már pár éve a játék csak a lehúzásra épít.Hogy minél többet költsenek az emberek,érdemi tartalom nem igen jön.
    De én mai napig fellépek és farmolom a pénzt.
    Minden elérhető fizetős tartalom megvan a játékhoz abból a pénzből amit ki farmoltam és több mint ezer dollárnyi költő pénzem van még az ezután jövő tartalmakra,az összes fizetős hajó meg van nekem,a sima store hajótól a legendary hajókig.Még az is ami 300 dolcsiba fájt.Hajók nagy részét nem is használom,csak egyszerűen kell. :B
    Minden fizetős T1,T2,T3,T4,T5,T6 hajó meg van majdnem,kivétel egy két randa hajó ami nem kellett.Me randa. :U
    Van kb 43 fullos karim akivel naponta belépek elindítani az admiraltyt,ami karinként kb 2 perc,ha sietek egy,de ezzel nekem pénzt termelnek,mivel sok karim van így könnyen jön.
    Nem tagadom,hét évvel ezelőtt egy játék hiba miatt felhúztam vagy 20 karit kb 5 perc alatt,ez nagyot lendített a karrieremen. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák