Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    válasz drachoHUN #4616 üzenetére

    köszi

    tegnap éjjel nézegettem az online-t. hát ez így még elég gyér, majd fél-egy év múlva tuti jobb lesz. meg az egész a storyhoz képest iszonyat kihalt. néha egy-két lovas, alig vannak állatok.
    egyrészt alig van pénzem, másrészt beigazolódott amitől tartottam, ez olyan mint a public a GTA-ban, csak cheaterek nélkül. bementem a fegyverboltba Valentine-ban, szerencsére körbe ért a gomb miközben lőtték a hátamat így meg tudtam nézni a fegyver fejlesztéseket, hát csak a pisztolyra a célzó ami storyban 4 dollár online-ban 15, nekem meg pont annyi van.
    Bementem még a fodrászhoz is, miközben az utcán, és a szalon emeletéről is lőttek rám, na itt kiderült, hogy nem fog nőni online a haj, sem a szakáll
    aztán végén nem is az utcán lőttek le, hanem az akasztófa környékén a cölöpök között bujkált egy tag, aki mert épp arra sétáltam, lelőtt mert miért ne. de ezen még nem akadtam fenn túlzottan
    aztán csatlakoztam egy free roamhoz, strawberrynél voltunk vagy tizen legalább, na ott amikor kezdődött az akció, alapból kilőtték alólam a lovat mert az úgy vicces, és emiatt elhasználtam az egy szem horse revive italomat, mert megijedtem, hogy örökre kinyiffan a lovam. na ezért meg haragszom, mert nem lesz pénzem másikra
    szóval ez így ismeretlenekkel, jó szar
    hova kell csatlakozni, kit kell felvennem barátnak, elég csak a social clubban vagy a ps-en is barátnak kell lennie, plusz a ds4-hez használható-e az a headset amit a telefonokhoz szoktak adni?

    megcsináltam a supportnak a kért videót, kiváncsian várom a fejleményeket

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák