Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    A maszkot vagy a bandana-t hogy kell felvenni Artur arcára?? A táborban próbáltam először a maszkot, de ugye játék szólt hogy el lesz távolítva a tábornál. (Láttam is hogy az change clottles menünél, hogy be/visszaállította "no mask"-ra...
    Oké, egy general store-nál is próbáltam a bandana-t felvenni de miután kilépek, Artur egyszerűen nem rakja fel, így még mindig nincs elrejtve az arca, akárhol is vagyok... Pedig láttam 2 videóban hogy ott rajta volt és sikerrel ki is rabolt egy boltot bounty nélkül....
    2. kérdés: A bounty-t csak pénz kifizetéssel lehet megszabadulni? (letartóztatás?) Más mód nincs? Segítene, ha pl. ruhát váltok? Ja, és milyen az már hogy én meghaltam amíg wanted lettem/voltam,de attól még mindig megvolt a 30 $-os bounty-m?!
    3. Melyek még a legális pénzkeresési módok? Jelenleg a vadászatra gondolok, de ugye még 1890s van amikor egy egység állathús is kevesebbe kerül mint egy egész dollár...
    4. A values résznél lévő dolgokat (pl. gyűrű, óra) hol/kinek tudom eladni pénzért? A general store ilyeneket nem fogad el...

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák