Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tatyla

    őstag

    Szerény véleményem jópár óra játék után.
    Olvastam rengeteg kritikát a játekosoktól és meg értem őket meg nem is.
    A játék olyan új technikai élményt nyújt amit még eddig nem sokan tudtak hozni. Rengeteg részlet van benne az időjárás minden formájára, minden tökélyre fejlesztve. De sokaknak ez kevés olvastam hogy rengetegen unalmasnak találják a sok lovaglást, kevésnek érzik az akciót persze mivel ez nem a GTA.
    Ehez tényleg western rajongónak kell lenni hisz a western filmek is ilyen lassúak és kopárak. Elég ha csak az alap Volt egyszer egy vadnyugatot nézzük. De a készítők ismertebb és kevésbé ismert filmek kliséit is bele tették és ez így van jól. Én aki imádok szöszmögni meg órákig csak gyűjtögetni ez maga a mennyország, de sajnos a pörgősebb játékok kedvelői kínosan fogják magukat érezni pár óra után. A lényeg hogy itt nem szabad végig darálni gyorsan a sztorit hanem hagyni hogy sodorjon magával az élmény a táj és a környezet. Szóval aki tényleg unatkozik rajta ahogy sokan kifakadtak az magát a western történeteket nem értékeli és nem érti.

    PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Új hozzászólás Aktív témák