Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz hommeros #43 üzenetére

    1) ha csináljam magamnak hogy a p.ba vegyem nagykerben, ha nem vagyok ott jogosult vásárolni?
    2) tyű, akkor már belefér 90m. Alakul.

    Egyszer utánaszámoltam, csak anyagban (kötések, kismegszakító szekrény, fi relé és társai - ha már egyszer...) csak anyagköltségben ~50k körül jártam.

    És mivel egy-egy szakaszt már kellett kicserélnem, tudom hogy én ezt nem fogom megcsinálni az egész lakásra.

    Öcskös b+. Panelba a 300-asat ajánlod? De édibédi vagy. Majd ajánlok valamit én is.

    [ Szerkesztve ]

  • MaCS_70

    félisten

    válasz hommeros #43 üzenetére

    Hejj, de arrogáns itt valaki!

    Azt azért megnézném, hogy egy igényesen kivitelezett lakásban mennyiért oldják meg a kábelezést, természetesen úgy, hogy az eredeti esztétikai állapot álljon vissza, illetve hogy alternatív módon ki vállalja ezt be maga.
    Persze lehet a vezetéket a sarokban, a függöny mögött, meg hasonló (fél)gány módon is vezetni, nyilván van ahol és/vagy akinek ez nem jelent problémát, de igényesen szerintem látható módon nem vezetünk kábelt.
    Én kilenc éve vettem egy akkoriban jónak számító MSI szettet (a SPAR-ban! :) ), mert volt egy helyiség, ahová nem ért el a wifi és nem akartam szétvésni a házat a kábelezés miatt. Bevált.
    Egyáltalán nem ritka az az igény, hogy ne kelljen kábelezni, a wifi már bizonytalan, és történetesen nem a végtelen bps a fontos.(Bérelt lakás, ideiglenes használat, garázs, melléképület, stb.), és ilyen esetekre a PL pont tökéletesen megfelel.

    Persze értem én, attól, hogy valami NEKEM nem tetszik / nem arra van szükségem / nem értek hozzá, már értelemszerűen általában hülyeség, és a sok hülye "öcsi", akinek meg éppen jó lenne, természetszerűleg hülye.

    MaCS

    [ Szerkesztve ]

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák