Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pikar

    tag

    Sziasztok!

    Tegnapig meg voltam elégedve ezzel a NAS-al.

    Ez a fw volt rajta 2015. Maj 22. V5.04(AATB.0)C0

    tegnap láttam, hogy kijött hozzá ez a fw. 2015. Dec. 23 V5.10(AATB.1)C0

    Megnéztem, mit javítottak, és belevágtam a frissítésbe, hátha mégjobb lesz.

    Letöltöttem, kicsomagoltam és a webfelületről belinkelve felraktam.Majd restart.

    Ez után ért a meglepetés. Minden OK., de az automatikus frissítés jelezte, hogy új fw érhető el.

    Megnéztem mi is lehet az, hisz most raktam fel.

    Egy 2015.12.31-i fw-t javasolt. V5.10(AATB.2). Erről semmit nem találtam a neten és ezek szerint csak online lehet telepíteni.

    Hát egyszer élünk, felraktam ezt is. Restart.

    A doboz működik, de igen fura dolgai vannak.

    -100%-os processzor terhelés
    - eddig 3-szor leállt a filesharingés restart után állt helyre
    - mintha lassabb lenne a fájl transzfer (eddig megszokott 70-90Mb/sec helyett 30-40Mb/sec)
    - és ami a legbosszantóbb:

  • pikar

    tag

    válasz pikar #37 üzenetére

    Na mégegyszer, mert lejárt a szerkesztési időkorlát:)

    Sziasztok!

    Tegnapig meg voltam elégedve ezzel a NAS-al.

    Ez a fw volt rajta 2015. Maj 22. V5.04(AATB.0)C0
    Tegnap láttam, hogy kijött hozzá ez a fw. 2015. Dec. 23 V5.10(AATB.1)C0
    Megnéztem, mit javítottak, és belevágtam a frissítésbe, hátha mégjobb lesz.
    Letöltöttem, kicsomagoltam és a webfelületről belinkelve felraktam.Majd restart.
    Ez után ért a meglepetés. Minden OK., de az automatikus frissítés jelezte, hogy új fw érhető el.
    Megnéztem mi is lehet az, hisz most raktam fel.
    Egy 2015.12.31-i fw-t javasolt. V5.10(AATB.2). Erről semmit nem találtam a neten és ezek szerint csak online lehet telepíteni.
    Hát egyszer élünk, felraktam ezt is. Restart.
    A doboz működik, de igen fura dolgai vannak.
    -100%-os processzor terhelés. Nagyon belassult.
    - eddig 3-szor leállt a windows filesharing és csak restart után állt helyre
    - mintha lassabb lenne a LAN fájl transzfer (eddig megszokott 70-90Mb/sec helyett 30-40Mb/sec)
    - és ami a legbosszantóbb: a myzyxelcloud alkalmazás rejtélyes okból önálló életre keltés akaratom ellenére elkezdett dolgozni. Az összes médiát tartalmazó könyvtárba létrehozott egy .thumb nevű rejtett könyvtárat, melyet feltöltött thumbinal jpg képekkel, amiket a médiákból vágott ki. Iszonyú processzor munkával.

    Erre persze sok ideig tartott rájönni, mert alapból nem használom ezt a myzyxelcloud szemetet, ki is volt kapcsolva, most mégis problémát okozott, ezért töröltem is. De ez így egy vicc!!!

    Kérdés, hogyan lehetne eltakarítani az általa okozott károkat? A sok könyvtárat és jpg állományt.

    Illetve az új fw(ek) ezek szerint hibásak? Vagy csak én b...tam el valamit? Persze downdrédelni nem lehet.

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák