Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tibcsi0407 #1873 üzenetére

    De vazz, konkrétan engem xopatva felépítette a villogó kijelző mögött a rendszert ez a "drága". :)) :DDD

    Na és a vicces az, hogy nyitnom kéne a bootloadert, TWRP-t fel kéne tennem és ha megint behal a MIUI-tól (azaz nem teszem fel), akkor lesz :W :DDD Szóval megpróbálom feltenni a Te romodat a V1-et, mert az nagyon bejött. Whis me luck! Fingers crossed. :B

    mrfrakk
    Ne hogy azt hidd, hogy más Qualcomm-os telóknál egyszerűbb a helyzet. Én amikor megérkezett a telefon és Tibcsi elkészült a V1 rommal. Egy minimális Qfil előzménnyel (Vibe Shot) elsőre lecseréltem a gyári romot, nyitottam bootloadert és egyebek. A mai napon számtalan felhasználói hibát véthettem, amit észre sem vettem. Kezdve azzal, hogy egy sokak által stabilnak, de ugyanannyian instabilnak mondott romot akartam feltenni. Az meg, hogy végig sírom a fórumot, alap. A kollegák már utálnak is joggal érte, csak jó fejek és nem mondják. Haha :DDD Nyugodtan megveheted a telefont. Az én mai bénázásom ne legyen elrettentő példa vagy befolyásoló tényező.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák