Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz arc82 #14 üzenetére

    A single tényleg egy kicsit elavult már. Nincs benne az a moziélmény ami az MW-t meg a későbbieket naggyá tette. Persze azért nem volt rossz, csak ma már nehezen állná meg a helyét. Multiból viszont egyedül a sprint ami hiányzik. Gondolom bele tudnák tenni, mert néhány moddolt szerveren volt rá mód. A perkek meg a személyre szabható loadout szerintem annyit nem dob a játékon. Én kb minden codban amivel játszottam ugyanazt a 3 perket használom az MW óta. Az, hogy nincs benne XP rendszer, meg unlockolható fegyverek az pedig a mai világban lassan inkább előny mint hátrány. Lassan kezd elegem lenni azokból a játékokból, ahol megveszem a teljes játékot, de csak 200 óra után lesz minden az enyém. Pont most a WW2 béta után kicsit játszottam a régebbiekkel is, hogy legyen valami összehasonlítási alap, és olyan jó érzés volt a 2-ben felugrani úgy egy szerverre, hogy nem volt semmi dolgom, csak választani az 5-6 fegyver közül, aztán hentelni amíg jól esik. :C
    Egyébként valószínűleg a multis mapokat fogják szép lassan remasterelgetni és eladni a DLC-kkel. Carentan már biztos, hogy jön.

Új hozzászólás Aktív témák