Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz AMDFan #70 üzenetére

    en speciel epp azt szeretnem, hogy ne legyen mas... nem jobb/rosszabb. ugyanazt hozza mindig, minden korulmenyek kozott. szerinted nekem heppem vmit belehallani a rendszerbe?

    most pl ket bluray lejatszot is rendeltem, hogy melyikkel valtsam a gepet (az egyik tud h265ot, a masik nem). a ket lejatszo kozott nem hallottam elterest (pedig nem egy arban vannak), de a ket spdif kabel kozott igen, raadasul a filleres volt a jobb, a dragab elleneben (egyiket vmi 10 eve vettem kb 500ftert, a masik meg egy cordial). szoval nem tudom, hogy milyen erdekem fuzodne hozza, hogy ahelyett, hogy osszeepitenem a legtingilangibb htpct, ami meg elviszi a dolgokat (zenehez tenyleg nem kell semmi), es elfelejteni a dolgokat, vagy tobb penzt kiadni pl egy mac miniert, mert jobbnak hallom, mint pl a nucot (win alol mindegyik). es ez csak a jeghegy csucsa, mert a hifibuzik mar ezt is epp ugy elkezdtek szetcincalni audiofil sata kabel, etc szinten, mint a sztereot magat. en erre legkevesbe sem vagyom.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák