Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz keIdor #11 üzenetére

    off: egyik nap átjött kolléganőm, mert segítek neki felkészülni egy vizsgájára... hát azért látszódik a lakáson, hogy főleg a gép környékén töltöm a nap nagy részét (nincs külön tv meg semmi és ha nézni akarok bármit, csak ezen lehet) mondja is, hogy: "hű, elég komoly géped van, milyen?" (kódgány házba van építve és szerintem inkább vicces ránézésre, mint komoly...) itt elkezdtem gondolkozni, mert tudom, hogy ha nagyjából felsorolom neki, ami az adatlapomon van, abból nem fog érteni nagyjából semmit... de ez érthető is: ő nem ezzel foglalkozik főleg, tehát nincs is ilyen ismeretekre szüksége... ha pedig mondjuk valaki így akar fejleszteni, az bele is ugorhat bármibe... nagyjából elmondtam neki pár dolgot, ami érthetőbb (vinyó kapacitás, proci órajel, memória mérete) és ki is merült ebben... ha 0ról elkezdtem volna kielemezni, akkor ezzel telt volna el pár óra...

    ui: egyébként elgondolkoztam azon, hogy ilyen tanfolyamra jár és kapásból az oprendszerrel kezdték az egészet... a hw-része kimerült a bekapcsolásnál... azért ennél szerintem több alapozás kellett volna :( meg mellesleg az oprendszer részét itt jobban megértette, mint órán... néha csak pislogott, hogy: "ez ennyi?" :) meg megmutogattam neki, hogy nem kell félnie, szinte mindent meg lehet oldani több úton keresztül is... aztán azt választja, ami neki szimpatikus...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák