Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Tegnap este frissült a Redmi 6 szoftvere. Új MIUI verzió jött és a 8-as Android helyett 9-es lett. Eddig inkább negatív tapasztalataim vannak. Az automatikus fényerő állítás össze-vissza működik. Korábban beállítottam azt a minimum szintet ami fényerővel világítson a kijelző töksötétben. Ilyenkor csak addig a szintig vette le a fényerőt. Most néha gondol egyet és sötétben leveszi minimumra, aholmár semmit nem lehet látni belőle. Ha kiveszem az automatikus kontraszt szabályozást (ilyen talán nem volt korábban), akkor ritkábban veszi le teljesen a fényerőt. Akkutöltés közben ha a képernyőzáron a töltöttségi szintre böktem, akkor feljött egy mező, amiben benne volt, hogy mikor volt utoljára töltve, mennyi időt ment a két töltés között és az aktuális töltési szintet. Ezt teljesen eltüntették. Az akkukijelzés egy plusz lehetőséggel bővült, ez az eddigi egy pozitívum amit találtam. Volt az akkusáv, ez a kijelző tetején vízszintesen egy kis zöld csík volt, ami rövidült ahogy merült az akku. Aztán volt a grafikus akku szimbólum, és volt még ugyanez, csaka szimbólumban benne volt a %-os érték. Az új annyi, hogy van olyan beállítás, hogy a %-os érték az akku ikonon kívül van. Így egy picit nagyobb és legalább látható, míg az ikonon belül olyan kicsi volt, hogy szinte alig lehetett látni. Hogy ezek a negatív változások a MIUI vagy az Android verzió számlájára írható, nem tudom. De a MIUI többször frissült és az automatikus fényerőszabályozás mindig megmaradt. Tehát inkább az Androidba nyúltak bele. Eddig más, lényegi változást nem találtam.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák