Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz dzsi23 #1049 üzenetére

    hjaaaa, és aztán el kell passzolni a fehér előlapos fekete hátlapost. tudom, ez nekem is eszembe jutott. végül is... járható útnak látszik. kíváncsi lennék azért, hogy a wayteq tud-e rendelni hátlapot? pl ha valakinek sérül a hátlap és újat szeretne? mert az azért sokkal egyszerűbb megoldás lenne. de ha nem lesz nekik (kék) hátlap, akkor ez a megoldás marad. ja, nem olyan egyszerű cserélni, de youtube videók alapján úgy tűnik, nem is a világ vége. majd kiderül.
    iiiigen. én még a 3210-esen cserélgettem, volt türkiz is. de van itthon 3310-es nokia a mai napig. :DDD
    sokkal jobban tetszettek azok a verziók, amikor gyakorlatilag bármilyen színű telefonod lehetett. értem én, hogy sokat változtak azóta a dolgok, de azért egy sok szín variációs hátlap választékot ma is meg lehetne oldani.
    és nehezen tudom elképzelni, hogy ne lenne rá igény. fehér, fekete, arany. 99%-ban ezek szoktak lenni és kész :D hát köszi.
    a redmi 6 pro bezzeg van/lesz pirosban. fasza, de az a telefon meg nem kell :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák