Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Érdekelne ki hogy boldogul ezzel a telóval. Rávettem magam 3.5 év után, hogy vegyek egy jo ár érték arányú normális, moderns relaitve erős, mutatós telefont.
    Tegnapelőtt óta használom p8 lite ról váltottam, szóval kihagytam "pár" generációt ….de komolyan gondolkodom, hogy visszaküldöm 15 napon belül.
    Úgy érzem magam vele, mint amikor elveszel egy bacott dögös csajt, aki később halálosan idegesít, mindenki őt akarja, de neked kell a hülyeségeit hallgatni. :F

    -Bluetooth-----párosítás után minden ok, de ha leálltiom a kocsit nem ismerik fel újra egymást és a zenelejátszás már nem megy automatikusan….a 4éves telóm tudja…bontanom kell a kapcsolattot a telón minden auto inditás után….…vicc
    -a közelségérzékelő hol felold, hol nem bár ez a 11-el érezhetően javult
    -az AOD nálam is remek gmail és messenger és slusz pasz amit kijelez, a záróképernyőre valo kivetités engedélyezését is engedélyezni kellett…persze lehet nélküle élni de ha már benne van müködhetne….legalább látom ha hivtak mondjuk nem hátrány, de az aod igy félkész hatást kelt...
    -mikor leteszem a vonalat 2 sec mintha laggolna mire eltünik az ikon ----rém fura
    -a jobb felső sarokban az időjárás nem szinkronizál csak ha belemegyek én nemtom de ez normális?
    -a tárcsázó nekem logikátlan, ha a számsort előhozom felül nem a névjegyzék van, hanem az utoljára hívotttak, semmiféle névjegy importálás exportálást nem találtam....gondolom van.....kéne egy jo progi, ti mit használtok?
    -az infra sokadik nyomkodásra sem kezeli az 1 éves panaszkodik tv-t csak pár gomb hajlandó működni vagy nyomkodjam mig jo nem lesz?....
    -a kamera random módon elfelejti az automatikus vakut

    szóval skacok ajánljatok valamit, egy jó tárcsázót, egy jó infra progit, de ha a bluetooth igy marad én úgy visszaküldöm mint a szél…
    gyönyörü, dögös, jól főz, jó képeket csinál, erős, sokáig birja, nyilván jó adag szoftveres gond, vagy mégnagyobb user probléma biztos velem van baj… de nem erre számitottam és romolni nem szeretnék.
    próbálok vele összehavarkodni, de perpillanat inkább bosszant, mint örömöt okoz….
    csak nemtom milyen kiforrott ellenfél van 80ért…..
    szóval laikus nem telefonguruként sokat kérek? vagy velem van a baj? :W

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák